Co říkají naši klienti

Jan Fučík - Brno

Mám velmi dobrou zkušenost s půjčovnou MotoTrade. Dávný kamarád, se kterým jsme jako kluci snili a plánovali, že spolu na motorkách projedeme celou republiku, podíváme se do hor a k moři, má teď místo motorky tři malý sviště . Motopůjčovnu MotoTrade jsme využili zatím 3x, splnili jsme si klukovské sny a parádně jsme si to užili – jak u nás v ČR (Beskydy, Jeseníky, Krkonoše, Šumava), tak na Slovensku (Karpaty), tak Rakousko, Itálii (Alpy – pak trajektem) i Chorvatsko (kolem Makarské a pohoří Biokovo).  Díky fakt rozumným cenám a dobrému přístupu ji určitě ještě využiju. Minimálně vytáhnu na delší projížďku někoho, kdo by třeba na chopperu asi trochu zaostával...


Honza Pospíšil (Brno)

Na loňskou dovolenou jsem si půjčil Hondu Transalp od MotoRent. Motorka byla perfektně připravená, za týden jsem na ní najezdil přes 2 tisíce kilometrů bez jakýchkoliv problémů.

Vlado Drobný

Již nějakou dobu jsem  se rozhodoval mezi motorkou a skútrem  a výsledek  stále nikde. Při pročítání různých referencí na netu mi padla do oka půjčovna motorek Moto-Rent. Firma má  v nabídce podobné stroje, o které mám zájem, což by mi mohlo ulehčit rozhodování.  
Po telefonické domluvě a rezervaci, motocyklu i skútru ke zkušební jízdě jsem vyrazil do Číhalína. Po příjezdu mě nejprve zaujala nabídka motocyklů v prodeji, mezi kterými bylo několik strojů přesně podle mých představ.
Osobně mě velice překvapila nabídka prodejce, který mi sdělil, že pokud si z jejich nabídky vyberu motocykl, nebo skútr nebudu za půjčení motocyklů z půjčovny platit a vše bude zcela zdarma. Okamžitě jsem nabídku přijal a postupně vyzkoušel několik motocyklů a udělal si jasnou představu o tom, co mi vyhovuje.
Moje rozhodnutí bylo jasné „chci skútra“. Z nabízených strojů se mi zalíbila Honda FJS 600 Silver Wing, kterou jsem také koupil. Prodejce mi nabídl vyřízení dokladů zdarma a do týdne jsem měl krasavce doma a začal jej využívat ke svému potěšení. Všem, kteří  váhají a nemůžou se rozhodnout, doporučuji navštívit firmu MotoTrade a využít jejich kompletních služeb.

J. Tánský

Již několik let plánujeme s kamarády dovolenou na motorkách, při čemž chceme projet nejen ČR, ale podívat se i do zahraničí. Vždycky to skončilo neúspěchem, jelikož jsem neměl motorku, kterou si nemohu pořídit, protože ji nemám kde parkovat a kupovat kvůli dovolené motorku a hned potom ji prodávat je prostě nesmysl.
V současné době se naštěstí našlo řešení v podobě různých půjčoven a jelikož jsem z Vysočiny, tak mě nejvíce oslovila půjčovna Moto-Rent firmy Mototrade. Po tel.  domluvě proběhla rezervace motocyklu Honda XL 650 V Transalp společně příslušenství v podobě třech kufrů. Motorku jsem si vyzvedl ve stanoveném termínu u nich v obchodě. Prodejce mi vysvětlil údržbu a manipulaci s motorkou a já vyrazil na vysněnou dovolenou.
S kamarády jsme za týden dokázali projet v podstatě všechny cíle, které byly stanoveny v předchozích letech a motorka šlapala jak švýcarské hodinky. Koncem léta máme v záměru cestu k moři, pravděpodobně Chorvatsko a po mých kladných zkušenostech je pro mě Moto-Rent jasná volba. Všem bezmotorkářům mohu doporučit.

Petr Váňa

Jezdil jsem na motocyklech řadu let, ale s příchodem rodiny musel můj miláček uvolnit místo v garáži rodinnému autu. Motocykl mně pořád schází, a tak mě napadlo si motocykl alespoň půjčit. Samozřejmě podle přísloví motorky a holky se nepůjčují, mně nikdo z kamarádů moto na delší dobu nepůjčil. Proto jsem hledal firmu, která motorky půjčuje a po brouzdání na netu jsem narazil na firmu MotoRent, která mě svou prezentací, cenou a nabízenými motocykly zaujala.
Po jednom telefonátu do zmiňované firmy jsem si zamluvil Hondu Horneta 600 na celý víkend. Při návštěvě půjčovny mně bylo moto předvedeno, dodáno s plnou nádrží a mně stačilo jen vyrazit. Na Hornetu jsem projezdil celý víkend a vše bylo super. Motorka šlapala jak víno a já si zase připadal jak motorkář za mladých let.
Vrácení moto bylo také naprosto bez problémů. Dorazil jsem do MotoRentu s plnou nádrží, technik si moto prohlídl a byla mně vrácena kauce v plné výši. Cena za půjčení byla také přijatelná a dokonce jsem dostal jeden den (neděli) zdarma.
Tímto bych chtěl firmě MotoRent poděkovat za poskytnutí perfektně připraveného motocyklu, vstřícné jednání a super přístup.

PS: Mohu všem jen doporučit a jak budu příště potřebovat půjčit motocykl, určitě se rád na firmu Moto-Rent obrátím.

Simona Matějková, Hodonín

Jednou u pivka vznikl mezi mými kamarády nápad, že si uděláme hromadný výlet do Prachovských skal. Já, momentálně bez motorky, jsem byla smutná, že nemůžu jet po vlastní ose taky. Kamarád mi nabídl, že mi půjčí svoji druhou motorku, která mu doma stejně jen leží v garáži, tak se prý aspoň provětrá a podívá po dlouhé době do světa. Den před odjezdem jsem si pro ni k němu jela. Motorka ale jak na potvoru nechtěla chytnout, tak jsme dedukovali, co dál. Když nás najednou napadlo mrknout na net, jestli náhodou nefunguje i nějaká půjčovna motorek a ejhle! Našla se! Zavolala jsem do Moto rentu, jestli nemají na víkend na půjčení nějakou motorku. Nabídli mi Transalpa nebo MP3. Jelikož jsou, ale od nás prachovské skály vzdálené přes 300km, nechtělo se mi cestovat na skútru, i přesto, že mě hodně lákal, protože je to prostě něco jiného. Domluvili jsme se, že si motorku vyzvednu v pátek večer, cestou do skal.  Když jsem pro ni přijela, přivítal mě příjemný personál, vše mi vysvětlili a nabídli i další příslušenství k moto, domluvili jsme se na detailech půjčení a vrácení a po příjemném pohoštění s nealko pivem se jelo. Motorka šlapala jak hodinky a tak své půjčovně určitě neudělala ostudu. V pondělí jsem motorku vrátila, zaplatila a s díky nasedla do tandemu ke
kamarádovi a pokračovala domů. A až pojedu na výlet příště, tak už vím, na koho se obrátím a jaký stroj si přesně půjčím. Ale Transalp to tentokrát nebude. Chci vyzkoušet nádhernou MP3.

Robert Slatina

Konečně patřím mezi hrdé majitele motorky. A to hlavně díky Moto rentu, který mi pomohl s rozhodováním.  Jezdil jsem vždycky jen na kroskách po lesích, jednoho rána mě začaly lákat i projížďky po silnicích. Řešil jsem dilema jestli koupit cestovní endurko nebo naháča.  Kupovat něco jen tak, když nevím jestli mi to sedne, se mi nechtělo a když motorku kupujete, tak malá projížďka o ničem taky dostatečně nevypovídá. V Moto rentu mají obě tyto varianty motorek na půjčení, takže jsem se rozhodl prvně vrazit pár kaček do testovacích jízd. Zamluvil jsem si obě motorky, na každý
den jednu a testoval. Půjčení proběhlo skvěle, dokonce mi na druhou motorku udělali i lepší cenu. Když jsem druhou motorku vracel, věděl jsem přesně, co chci. A jelikož v MotoTrade měli zrovna v nabídce přidaného krásného Horneta, vyřídil jsem si rovnou úvěr, pojistku, nalepili mi převozní značku a já se tak rázem stal hrdým majitelem nové motorky…. Velké díky Vám všem v Číhalíně!

Děláte to dobře, jen tak dál!

Ing. Ondřej Procházka

Vážení přátelé

Rád bych pochválil služby Vaší společnosti.

Po deseti letech motocyklové odmlky jsem chtěl znovu vyzkoušet pocity nadvou kolech v sedle, sám i ve dvou.Team Mototrade v Čihalíně mi vyšel operativně vstříc a ve velmi krátkém termínu jsem měl perfektně nachystaný Transalp na týdenní dovolenou na
Vysočině.
  Volba stroje byla jednoznačná.Přes svůj věk (2001) je to motorka s dostatkem výkonu pro výlety  i ve dvou, dobře se citít na delších asfaltech, ale snese polní cestu nebo silnice v opravě.
 Na tuto motorku je opravdu spolehnutí, naskočila vždy okamžitě bez sytiče a i v mírném dešti krásně drží stopu. Navíc černé elegantní provedení nenechá kolemjdoucí klidnými.

Týdenní zápůjčka splnila skvěle má očekávání a zprostředkovala příjemnézážitky moje i mé rodiny.

Ještě jednou děkujeme.Určitě se na Mototrade (Moto-Rent.cz), znova obrátím.

Z Brna zdraví

Ing. Ondřej Procházka

 
 
 

Motocykly a příslušenství v půjčovně